НОВИНИ

Клімкін розповів, коли Мінфін США підготує закон про додаткові санкції проти РФ

За словами Клімкіна, закон розширить не лише список, а й саму логіку санкцій.

У кінці січня 2018 року Міністерство фінансів США підготує розширений санкційний список проти Російської Федерації. Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Цей закон (про додаткові санкції - ред.) дуже важливий, оскільки він розширює не лише список, а саму логіку санкцій. В кінці січня повинен бути підготовлений Міністерством фінансів США за допомогою всіх американських інституцій відповідний список... Цей список буде вагомим важелем тиску на Росію", - сказав Клімкін.

Нагадаємо, помічник держсекретаря США Рекса Тіллерсона з питань Європи та Євразії Весс Мітчелл підч час зустрічі з президентом України Петром Порошенком заявив про готовність США посилити санкції проти Росії.

Тим часом 26 листопада Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд повідомив, що в організації розглядають питання про скасування санкцій проти Російської Федерації. За його словами, таке рішення допускають через побоювання про те, що РФ може вийти з організації, що може стати ударом захисту прав людини в світі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.