НОВИНИ

У Міносвіти назвали нові умови вступу до технікумів і коледжів

З 2018 року абітурієнтам потрібно буде створити електронні кабінети і через них подати заяви, попередньо завантаживши необхідні документи.

Вступники до коледжів і технікумів на базі 11-ти класів з 2018 року подаватимуть документи виключно в електронній формі. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України.

Зазначається, що абітурієнтам потрібно буде створити електронні кабінети і через них подати заяви, попередньо завантаживши необхідні документи.

Прийматимуться сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 і 2018 років, крім сертифікатів із іноземних мов, які мають бути тільки 2018 року.

"Подати заяви в паперовій формі зможуть тільки ті, хто має право на пільги, у кого є розбіжності в ПІБ, даті народження, статі чи громадянстві в атестаті і сертифікаті ЗНО. Також в паперовому вигляді подаються іноземні документи про повну загальну середню освіту або атестати, видані до введення фотополімерних технологій їх виготовлення", – наголосили у прес-службі.

Ще однією підставою може бути неможливість зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтверджених довідкою приймальної комісії.

Вступники на основі 11-ти класів зможуть реєструвати електронні кабінети та завантажувати в них документи з 2 липня, а подавати заяви - з 12 липня. Реєстрація триватиме до 18:00 25 липня, а подача заяв - до 1 серпня для вступників на основі співбесіди, іспитів або творчих конкурсів. До 8 серпня заяви можуть подати ті, хто вступає на основі сертифікатів ЗНО.

Відповідні рейтингові списки будуть оприлюднені не пізніше ніж 9 серпня, а зарахування на місця держзамовлення на основі співбесіди - не пізніше ніж 8 серпня або 14 серпня відповідно.

Як повідомлялось, для державної підсумкової атестації студентів коледжів і закладів професійно-технічної освіти, які вступили до цих закладів на базі 9-річної середньої освіти, з 2018 року почне використовуватись формат зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.