НОВИНИ

Бойовики "ДНР" заблокували пошук та евакуацію тіла загиблого українця – СЦКК

Російська сторона СЦКК повідомила, що пошуки будуть розцінватися "як проведення заходів чергової спроби провокацій з боку ЗС України"

Українська сторона Спільного центру контролю і координації припинення вогню повідомила, що російська сторона СЦКК та терористи "ДНР" відмовилися надавати гарантії щодо режиму "Тиша" для проведення робіт з пошуку та евакуації тіла загиблого українця в районі населених пунктів Кадема, Гольмовське, Гладосове та Травневе (Донецької області). Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

"У відповіді російської сторони СЦКК та НЗФ ОРДО повідомляється, що пошук та евакуація тіла загиблого громадянина України в районі зазначених населених пунктів "розцінюються як проведення заходів чергової спроби провокацій з боку ЗС України", – йдеться в повідомленні.

Напередодні українська сторона Спільного центру контролю і координації припинення вогню повідомила, що керівництво окремих окупованих територій Донецької області перешкоджає відновленню цивільної інфраструктури на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.