НОВИНИ

У МОЗ вирішили розширити програму "Доступні ліки"

З 2018 року "Доступні ліки" діятимуть ще для трьох напрямків захворювань.

У Міністерстві охорони здоров'я України вирішили розширити програму "Доступні ліки", яка з 2018 року діятиме ще для трьох напрямків захворювань. Про це повідомила прес-служба МОЗ.

"Враховуючи розширення фінансування у наступному році, Міністерство охорони здоров’я планує додати до урядової програми “Доступні ліки” ще 3 нозології. Про це йдеться в проекті постанови КМУ “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”", – йдеться у повідомленні.

Мова йде про ліки від хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, депресивних станів та для здоров’я матері і дитини під час вагітності

За попередніми підрахунками спеціалістів, включення цих захворювань обійдеться бюджету близько 300 млн грн.

Також у проекті постанови передбачено додати ще по одній діючій речовині для пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями та діабетом ІІ типу – "Лозартан" і "Глібенкламід".

Нагадаємо, що з 1 квітня в Україні розпочалася урядова програма "Доступні ліки", яка передбачає відшкодування вартості лікарських засобів повністю або частково за трьома групами захворювань - серцево-судинними, цукровим діабетом другого типу та бронхіальна астма. Уже 6 квітня з'явилася онлайн-карта аптек Києва, що працюють за програмою "Доступні ліки".

27 липня Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило новий реєстр препаратів, які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати в рамках урядової програми "Доступні ліки".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.