НОВИНИ

Українська спортсменка стала срібною призеркою Олімпіади-2014 після дискваліфікації росіянки

Симиренко була у спринтерській гонці третьою, але після дискваліфікації росіянки Ольги Вілухіної отримає «срібло».

Українська біатлоністка Віта Семеренко стане срібною призеркою Олімпійських ігор-2014 у спринтерській гонці. Це стало відомо після того, як Міжнародний олімпійський комітет дискваліфікував п'ятьох російських спортсменів, які брали участь в Сочі-2014, повідомляє офіційний сайт МОК.

Визнані винними в порушенні антидопінгових правил і довічно дискваліфіковані медалісти та учасники Сочі-2014 скелетоніст Сергій Чудінов, бобслеїсти Дмитро Труненков і Олексій Негодайло, біатлоністки Яна Романова та Ольга Вілухіна.

Вілухіна позбавлена «срібла» спринту і «срібла» в естафеті, Романова – «срібла» в естафеті. Таким чином, срібну медаль спринту Сочі-2014 отримає Віта Семеренко, яка в тій гонці прийшла третьою.

Бобслеїсти Труненков і Негодайло були переможцями змагань четвірок разом з дискваліфікованими раніше Олександром Зубковим і Олексієм Воєводою. Сергій Чудінов на Олімпіаді в Сочі зайняв лише п'яте місце.

Нагадаємо, раніше українську легкоатлетку Наталію Лупу дискваліфікували на 8 років за використання допінгу.

Крім того, двох українських легкоатлеток Ольгу Земляк та Олесю Повх відсторонили від участі у Чемпіонаті світу в Лондоні через порушення антидопінгових правил.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.