НОВИНИ

Новий ватажок бойовиків "ЛНР" розповів про обмін полоненими

Леонід Пасічник заявив, що "ЛНР" буде виконувати обов'язки в мінських угодах про обмін полоненими.

Новий ватажок бойовиків "ЛНР" Леонід Пасічник заявив, що "відставка" Ігоря Плотницького не вплине на обмін полоненими. Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ.

"Безумовно, на процесі обміну військовополоненими відставка Ігоря Венедиктовича ніяк не відіб'ється ... Процес йде. Керівництво "МВС","народної міліції" перевірило всіх наших осіб, які затримані, перебувають на нашій території і підлягають обміну. У понеділок мені буде надано список, мною затверджений", – розповів Пасічник.

За його словами, "ЛНР" буде виконувати обов'язки в мінських угодах про обмін полоненими.

У суботу, 25 листопада, Леоніда Пасічника офіційно призначили "виконувачем обов'язків голови" так званої "Луганської народної республіки". Напередодні ватажок терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницький пішов з "посади". Зазначається, що наразі його призначено "уповноваженим" від "ЛНР" щодо виконання Мінських угод.

Нагадаємо, 21 листопада озброєні люди в камуфляжі без розпізнавальних знаків оточили в окупованому Луганську будівлю так званого "Міністерства закордонних справ ЛНР" та весь урядовий квартал міста. Згодом, ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький виступив із заявою та повідомив, що ця ситуація пов'язана із відстороненням від займаної посади міністра внутрішніх справ Ігоря Корнету, що відбулося напередодні. 22 листопада журналіст і блогер Денис Казанський повідомив, що у Луганську озброєні люди штурмом взяли «генеральну прокуратуру ЛНР» та заарештували «генпрокурора «ЛНР» Віталія Подоброго. 

Зазначимо, що російське видання Новая газета 23 листопада повідомило, що ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький разом із "керівником" адміністрації Іриною Тейцман та низкою інших осіб виїхав з території окупованого Луганська на територію РФ. Згодом це підтвердив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.