НОВИНИ

Трагедія у дитячому таборі "Вікторія". ДСНС вимагає закрити 17 медичних і соцзакладів на Одещині

Рятувальники кажуть, що ці заклади не дотримуються заходів пожежної безпеки.

Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) вимагає через суд повністю закрити 17 медичних і соціальних закладів в Одеській області до усунення порушень, пов'язаних із пожежною безпекою. Про це повідомила депутат Одеської облради Ірина Ковалиш.

Зазначається, що наразі відповідні позови розглядає Одеський окружний адміністративний суд.

"Ініціатором серії позовів є Головне управління ДСНС України в Одеській області. Відповідачі - керівники комунальних закладів сфери освіти, медицини та соціальної політики, в яких співробітники ДСНС здійснили перевірки стосовно виконання вимог і дотримання заходів пожежної безпеки та виявили порушення. Основна вимога ДСНС до порушників - "вжиття заходів реагування у вигляді повного припинення роботи", - зазначила І.Ковалиш.

Серед закладів, які вимагає закрити облуправління ДСНС, - Обласна психіатрична лікарня №4, кілька райлікарень, санаторіїв, Одеський обласний госпіталь інвалідів Великої Вітчизняної війни, Одеський обласний шкірно-венерологічний диспансер, Одеська обласна клінічна лікарня.

Нагадаємо, у ніч на 16 вересня в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. У результаті загинуло троє дітей. Поліція відкрила провадження ч.2 ст.270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України. Пожежа сталася через кип'ятильник, який був увімкнений у кімнаті вихователя.