НОВИНИ

У СБУ прокоментували видворення з України "людини Кадирова"

Оперативники спецслужби встановили, що громадянин РФ збирав відомості про діяльність проукраїнських вихідців із Чечні, які брали участь в проведенні АТО на сході України.

У Службі безпеки України повідомили, що отримала інформацію про незаконне перебування в країни громадянина Росії (Рамзана Ціцулаєва) , який був довіреною особою президента Чеченської Республіки Рамзана Кадирова. Про це в п’ятницю, 24 листопада, повідомляє прес-служба СБУ.

"Правоохоронці встановили, що після Революції Гідності чоловік покинув територію нашої держави та перебував у Грозному. Наприкінці вересня іноземець повернувся в Україну, використовуючи новий паспорт громадянина РФ, із зміненими установчими даними", – йдеться в повідомленні.  

Оперативники спецслужби встановили, що Ціцулаєв збирав відомості про діяльність проукраїнських вихідців із Чечні, які брали участь в проведенні АТО на сході України.

"Оскільки дії іноземця загрожували національній безпеці України ‒ він грубо порушив законодавство про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, здійснюючи перетин державного кордону України та перебуваючи на території нашої держави з документами, що оформлені на установчі дані іншої особи, стосовно нього було прийнято рішення про примусове повернення до Росії", – наголосили в СБУ.

Напередодні ЗМІ повідомили, що Служба безпеки України затримала повноважного представника глави Чечні в Україні Рамзана Ціцулаєва та відвезла його до кордону з Росією, де росіяни його затримали та арештували.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.