НОВИНИ

У Києві прокуратура запідозрила екс-голову КП "Плесо" у незаконному будівництві в Гідропарку

Колишній директор побудував будинок на землях, що відносяться до водоохоронної зоні.

Прокуратура міста Києва повідомила про підозру екс-директору комунального підприємства "Плесо" у незаконному будівництві в Гідропарку.

Наголошується, що колишній керівник надавав в оренду своїй дочці ділянку на Броварському проспекті в межах Гідропарку, а потім побудував  на території будинок.

"Зазначені землі відносяться до водоохоронної зоні, на яких, згідно з законодавством України, заборонено будь-яке будівництво. Незважаючи на це, екс-посадовець, діючи усупереч інтересам держави та покладеним на нього обов’язкам, самовільно за відсутності дозвільних документів збудував на цій території дерев’яний будинок та господарські споруди.", - зауважили в прес-службі прокуратури.

У свою чергу, дії екс-очільника кваліфіковано  за ч. 4 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) та ч.1 ст. 364  (зловживання владою або службовим становищем) ККУ.

Крім того, питання про обрання запобіжного заходу вже готується.

Нагадаємо, 21 листопада прокуратура міста Києва оголосила підозру колишньому директору ДП "НСК "Олімпійський" в причетності до розкрадання державних коштів під час підготовки до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.