НОВИНИ

Турчинов заявив про збільшення військового контингенту РФ в ОРДіЛО

За словами секретаря РНБО, на Донбасі будуть відбуватися загострення, проте Збройні сили України контролюють ситуацію.

Росія збільшила свій військовий контингент в окупованих районах Донецької та Луганської області. Про це в п’ятницю, 24 листопада, повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

 "Відбуваються різні конфліктні ситуації між різними кримінальними угрупованнями, які входять в окупаційну адміністрацію на окупованих територіях сходу нашої країни. І в зв'язку з цим загостренням російське військове керівництво збільшило військовий контингент, російський контингент, який перебуває на цій території. Це дуже складна для нас проблема", - заявив Турчинов.

За його словами, на Донбасі будуть відбуватися загострення, проте Збройні сили України контролюють ситуацію.

Нагадаємо, 21 листопада озброєні люди в камуфляжі без розпізнавальних знаків оточили в окупованому Луганську будівлю так званого "Міністерства закордонних справ ЛНР" та весь урядовий квартал міста. Згодом, ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький виступив із заявою та повідомив, що ця ситуація пов'язана із відстороненням від займаної посади міністра внутрішніх справ Ігоря Корнету, що відбулося напередодні. 22 листопада журналіст і блогер Денис Казанський повідомив, що у Луганську озброєні люди штурмом взяли «генеральну прокуратуру ЛНР» та заарештували «генпрокурора «ЛНР» Віталія Подоброго. 

Зазначимо, що російське видання Новая газета 23 листопада повідомило, що ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький разом із "керівником" адміністрації Іриною Тейцман та низкою інших осіб виїхав з території окупованого Луганська на територію РФ. Згодом це підтвердив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.