НОВИНИ

Лояльні Плотницькому бойовики не виключають збройний опір "ДНР", або втечу на підконтрольну Києву територію - ІС

"Чиновники ЛНР" побоюються "чисток".

Представники "влади ЛНР" не виключають можливості об'єднання так званих "ЛНР" та "ДНР" з адміністративним центром в окупованому Донецьку. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

"У середовищі представників "адміністрації глави ЛНР" і "міністерств" поширюється інформація про можливе об'єднання "ЛНР" і "ДНР" в одне квазідержавне утворення з адміністративним центром у м. Донецьк ", – написав Тимчук.

За його словами, "чиновники ЛНР" очікують, що таке об'єднання може призвести до "чисток" серед людей, наближених до ватажка-втікача "ЛНР" Ігоря Плотницього. Тому деякі з них висловлюють намір виїхати з республіки до Росії чи України.

Крім того, за інформацією Тимчука, представники "ЛНР"  також не виключають можливості "збройного протистояння"  з бойовиками "ДНР" людей, лояльних Плотницькому.

Нагадаємо, 21 листопада озброєні люди в камуфляжі без розпізнавальних знаків оточили в окупованому Луганську будівлю так званого "Міністерства закордонних справ ЛНР" та весь урядовий квартал міста. Згодом, ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький виступив із заявою та повідомив, що ця ситуація пов'язана із відстороненням від займаної посади міністра внутрішніх справ Ігоря Корнету, що відбулося напередодні. 22 листопада журналіст і блогер Денис Казанський повідомив, що у Луганську озброєні люди штурмом взяли «генеральну прокуратуру ЛНР» та заарештували «генпрокурора «ЛНР» Віталія Подоброго. 

Зазначимо, що російське видання Новая газета 23 листопада повідомило, що ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький разом із "керівником" адміністрації Іриною Тейцман та низкою інших осіб виїхав з території окупованого Луганська на територію РФ. Згодом це підтвердив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.