НОВИНИ

Українська фігуристка посіла друге місце на міжнародному турнірі Tallinn Trophy

Судді високо оцінили техніку виконання елементів Анастасії Архіпової.

В Естонії на міжнародному турнірі Tallinn Trophy13-річна українська фігуристка Анастасія Архіпова піднялася на другу сходинку п’єдесталу. Про це повідомляє Українська федерація фігурного катання на ковзанах.

"Вона показала впевнений і якісний прокат як короткої, так і довільної програм, чудово впоравшись з усіма ключовими елементами. Її яскравий виступ на Tallinn Trophy був  для неї рекордним - фігуристка перевершила практично усі свої показники, досягнуті на попередніх турнірах", - йдеться у повідомленні.

Загальна сума набраних Анастасією балів становить 173.75. У короткій програмі вона була третьою – 57.91, а у довільній («Hana's Eyes» by Maksim Mrvica) піднялася ще на сходинку вище, обійшовши при цьому росіянку Анастасію Грачову – 115.84. Судді високо оцінили техніку виконання елементів українкою – 62.10, а за компоненти наша спортсменка отримала 53.74. Це безумовний успіх талановитої фігуристки та її тренерів.

Переможницею турніру в одиночному катанні юніорок стала ще одна Анастасія – Губанова з РФ. Вона зберегла лідерство,яке захопила після короткої програми, набравши загалом 189.31 балів. На третьому місці її співвітчизниця Анастасія Грачова – 161.46.

Нагадаємо, українські фігуристи Олександра Назарова і Максим Нікітін виграли золоті нагороди на XXVIII Всесвітній зимовій Універсіаді в Алмати (Казахстан).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.