НОВИНИ

Більшість в ПАРЄ проти повернення делегації РФ - Ар'єв

За словами голови делегації українського парламенту в Асамблеї, 16 країн-учасників ПАРЄ підписали декларацію про відмову знімати санкції з Росії.

Більшість в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) проти безумовного повернення делегації росіян. Про це повідомив глава делегації українського парламенту в ПАРЄ Володимир Ар'єв у Facebook в четвер, 23 листопада.

"Більшість колег у приватних розмовах не готові приймати делегацію Росії без серйозних кроків збоку РФ. Відповідну декларацію вже підписали представники 16 країн, втч багато голів національних делегацій. Текст документа буде оприлюднений у грудні. Тому завтрашнє обговорення, якщо воно відбудеться, може повернутися не в той бік, який очікують прихильники безумовного повернення делегації РФ", - йдеться у повідомленні.

Ар'єв додав, що Бюро ПАРЄ сьогодні з різницею в один голос "відмовилось виносити на обговорювання ПостКома ПАРЄ втручання хакерів в демократичні процеси".

"Скинули тему, яка зараз серед топових у світі. Тобто повернення росіян, які шантажують Асамблею, виявилось важливішим, ніж проблема світового масштабу - вплив на вибори в США, Франції і Німеччині, підтримка сепаратизму в Каталонії, стимулювання Brexit, злами в Латвії, Данії тощо", - підсумував він.

Нагадаємо, постійний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи отримав запит на проведення незапланованих дебатів щодо зняття санкцій з РФ та відновлення їх участі у роботі асамблеї. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.