НОВИНИ

У Топ-100 інноваторів Європи потрапили семеро українців

Список складався за участю польської газети Res Publica, Google, організації Visegrad Fund і Financial Times.

У щорічний рейтинг "New Europe 100", що стосується людей з Центральної та Східної Європи, котрі змінюють цифровий світ та рівень соціального життя, потрапили сім українців. Про це повідомляє видання Financial Times.

Зазначається, що список складався за участю польської газети Res Publica, Google, організації Visegrad Fund і Financial Times.

"Мета полягає в тому, щоб підняти профіль реформаторів у новоутвореній Європі та побудувати зв'язки серед авангарду", - йдеться у заяві.

Зокрема, у список потрапили:

Максим і Юлія Гербут. Засновники стартапу PassivDom, - енергоефективного, швидкого в зведенні і екологічно чистого будинку, велика частина деталей якого виробляється на 3D-принтері.

Роман Зінченко. Співзасновник Greencubator - мережі енергетичних інновацій, яка реалізує кліматичні, освітні, соціальні та медіа-проекти, спрямовані на популяризацію та розкриття можливостей відновлюваної енергетики.

Ірина Прокоф'єва. Співзасновник Make me better - відкритої програми професійного наставництва в кар'єрних питаннях.

Наталія Гуменюк. Голова ГО "Громадське телебачення".

Віталій Мороз. Голова підрозділу "Нові медіа" організації "Інтерньюз-Україна".

Андрій Карпюк. Засновник BIOsens LTD - компанії, яка розробляє "Інтернет речей" (IoT) з використанням біосенсорів для швидкої діагностики безпеки харчових продуктів.

"Цей список стосується людей і їхніх великих ідей. Ми будемо шукати і об'єднувати особистостей, чиї дії заохочують їх та нас до кращого майбутнього", - зауважили в організації.

Нагадаємо, у серпні прес-служба Міноборони повідомила, що Міжнародна компанія Global Firepower, яка щорічно складає рейтинг кращих армій світу, цього року помістила Україну на 30 місце (між Швецією і М’янмою). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.