НОВИНИ

Комісар Ган заявив, що в Єврокомісії не бачать сенсу створення митного союзу між Україною та ЄС

За словами Йоганеса Гана, експерти Єврокомісії надали негативний висновок щодо потреби створення митного союзу.

У Європейській комісії не бачать сенсу створення митного союзу між Україною та Євросоюзом. Про це заявив у Брюсселі комісар з питання розширення та європейської політики сусідства Йоганес Ган.

За його словами, експерти Єврокомісії надали негативний висновок щодо потреби створення митного союзу між Україною та Європейським союзом.

"Я не є експертом з питань торгівлі, але ми проводили консультації (всередині Єврокомісії) і експерти з нашого боку не бачать особливого сенсу у цьому форматі", – зазначив Ган, коментуючи ідею України щодо старту переговорів про створення митного союзу Україна-ЄС.

"Більшу частину переваг можна отримати в рамках Глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі, яка є в рамках асоціації", – наголосив комісар.

Він також додав, що ця ідея і надалі може бути предметом консультацій та подальших експертних оцінок, разом з іншими варіантами поглиблення стосунків між ЄС та східними партнерами.

У вересні президент Петро Порошенко у своєму щорічному зверненні запропонував розпочати переговори про створення митного союзу між ЄС та Україною. У Європарламенті згодом підтримали відповідну ідею.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.