НОВИНИ

НАЗК внесло приписи очільникам Нацполіції у двох областях

Приписи винесено за результатами перевірки декларацій за 2016 рік.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону начальнику Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області Віталію Глуховері та начальнику ГУ НП у Полтавській області Андрію Замахіну. Відповідне рішення було ухвалене в ході засідання, повідомляє прес-служба НАЗК у четвер, 23 листопада.

Так, приписи внесено стосовно двох працівників відповідних підрозділів Нацполіції за результатами перевірки поданих ними декларацій.

"Національне агентство провело повну перевірку декларації за 2016 рік старшого оперуповноваженого Індустріального відділення поліції ДВП ГУНП у Дніпропетровській області Сергія Євдокимова, та виявило порушення вимог пунктів 1, 2, 7 та підпункту "б" пункту 3 частини першої статті 46 Закону України "Про запобігання корупції", – зазначили в НАЗК.

Зокрема, встановлено, що Сергій Євдокимов зазначив у декларації окремі недостовірні відомості щодо площі об’єкта нерухомості, вартості транспортного засобу, розміру отриманого ним доходу та не відобразив дохід дружини від продажу автомобіля.

"Також за результатами повної перевірки декларації за 2016 рік, поданої поліцейським взводу № 4 роти № 3 реагування патрульної поліції БПОП ГУНП у Полтавській області Романом Зваричем, встановлено порушення вимог пунктів 5, 7 частини першої статті 46 зазначеного Закону", – додали в прес-службі відомства.

Зокрема, встановлено, що суб’єкт декларування зазначив окремі недостовірні відомості щодо джерела отриманих ним доходів, а також розміру, виду та джерела доходів, отриманих дружиною.

Нагадаємо, 17 листопада НАЗК внесло припис міському голові Києва Віталію Кличку. Зазначається, що мова йде про порушення вимог частини першої статті 36 Закону України “Про запобігання корупції” начальником управління з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого органу Київської міської ради Сергієм Красюком, який не передав належні йому корпоративні права в управління іншій особі протягом 30 днів після призначення на посаду.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.