НОВИНИ

Україна передала Франції зловмисника, причетного до злочинів у ЄС

Француз перебував у міжнародному розшуку за вчинення ряду шахрайських дій на суму 200 млн євро.

Україна екстрадувала до Франції чоловіка, який знаходиться і міжнародному розшуку за підозрою в шахрайстві на суму близько 200 млн євро. Про це в четвер, 23 листопада, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Стосовно громадянина, який перебував у міжнародному розшуку за вчинення ряду шахрайських дій на суму 200 млн євро, завершено екстрадаційну перевірку. За її результатами встановлено відсутність перешкод для його видачі французькій стороні", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 серпня СБУ отримала від французьких колег інформацію про можливе перебування в Україні злочинця засудженого в Франції до 7 років позбавлення волі за викрадення 200 млн євро в європейських компаній та банківських установ. Пізніше 18 серпня правоохоронці затримали його разом зі спільником, який також перебував у міжнародному розшуку.

За рішенням суду двоє громадян Франції, які були причетні до особливо тяжких економічних злочинів на території Європейського Союзу, перебувають під тимчасовим арештом терміном на 40. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.