НОВИНИ

Україна передала Франції зловмисника, причетного до злочинів у ЄС

Француз перебував у міжнародному розшуку за вчинення ряду шахрайських дій на суму 200 млн євро.

Україна екстрадувала до Франції чоловіка, який знаходиться і міжнародному розшуку за підозрою в шахрайстві на суму близько 200 млн євро. Про це в четвер, 23 листопада, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Стосовно громадянина, який перебував у міжнародному розшуку за вчинення ряду шахрайських дій на суму 200 млн євро, завершено екстрадаційну перевірку. За її результатами встановлено відсутність перешкод для його видачі французькій стороні", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 серпня СБУ отримала від французьких колег інформацію про можливе перебування в Україні злочинця засудженого в Франції до 7 років позбавлення волі за викрадення 200 млн євро в європейських компаній та банківських установ. Пізніше 18 серпня правоохоронці затримали його разом зі спільником, який також перебував у міжнародному розшуку.

За рішенням суду двоє громадян Франції, які були причетні до особливо тяжких економічних злочинів на території Європейського Союзу, перебувають під тимчасовим арештом терміном на 40.