НОВИНИ

Денис Казанський: Сепаратисти прогнозують два можливі варіанти розвитку подій у «ЛНР»

В одному з випадків наступного року замість Ігоря Плотницького призначать іншу маріонетку.

Сепаратисти прогнозують два можливі варіанти розвитку подій в окупованому Луганську: відсторонення й арешт Ігоря Плотницького або номінальне збереження за ним посади «голови ЛНР» за фактичного позбавлені будь якого впливу. Про це пише журналіст Тижня Денис Казанський.

За його словами, у другому випадку Плотницького поміняють наступного року. На осінь 2018-го в «ЛНР» заплановані «вибори», на яких замість Плотницького просто призначать іншу маріонетку.

Хай там як, зауважив Казанський, а період керування Плотницького в Луганську завершується. Завершується безславно й ганебно. А водночас руйнуються й міфи російської пропаганди, яка стверджувала, що мешканці Донбасу нібито повстали у 2014 році «проти державного перевороту та київської хунти».

«Як бачимо на прикладі Луганська, нічого проти перевороту та хунти «ополченці» Донбасу не мають, адже самі фактично беруть у ньому участь. А бажання захищати «легітимного голову ЛНР» Плотницького досі ніхто не виявив. Мешканці Луганська на захист свого «легітимного вибору» на вулиці також не вийшли», - наголосив журналіст.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.