НОВИНИ

Нацполіція і Microsoft підписали меморандум щодо кібербезпеки

У Нацполіції сподіваються, що таке співробітництво допоможе зменшити вплив людського фактору на діяльність поліції.

Заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв та генеральний директор Microsoft Ukraine Надія Васильєва 22 листопада підписали меморандум про співпрацю в сфері інформаційної та кібербезпеки. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

"Таке співробітництво допоможе нам у питаннях побудови комплексних рішень технічного забезпечення нашої діяльності в масштабах держави, застосування інновацій у сфері державного управління, а також оптимізації наявного ресурсу з метою зменшення впливу людського фактору на діяльність поліції", – зазначив заступник глави Нацполіції.

За інформацією, що в ході зустрічі учасники обговорили питання співпраці в галузі інформаційних технологій, інформаційної та кібербезпеки. А також – про створення та модернізацію інформаційної інфраструктури, забезпечення автоматизації, прозорості та контрольованості внутрішніх процесів.

Нагадаємо, 7 листопада президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України".

Крім того, в серпні президент України Петро Порошенко підписав указ, який посилює заходи із кібербезпеки держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.