НОВИНИ

У Канаді депутат парламенту порівняв Путіна зі Сталіним

Борис Вжесневський під час заходу з ушанування жертв Голодомору в Україні заявив, що президент РФ використовує методи поневолення України, подібні до сталінських.

В Оттаві депутат парламенту Борис Вжесневський під час заходу з ушанування жертв Голодомору в Україні заявив, що президент РФ Владімір Путін використовує методи поневолення України, подібні до сталінських. Про це повідомляє Укрінформ.  

"Нині знову на ті самі землі прийшло зло. Кремль знову має імперіалістичні плани, і знову тисячі українців кладуть свої життя. Сталін використовував апаратчиків, червоні бригади, потьомкінські села й журналістів, на кшталт Дюранді. Путін застосовує солдат, гібридні військові дії, «RT International» та інтернет-тролів", – наголосив Вжесневський.

При цьому він також описав присутнім картину вимираючого під час Голодомору українського села.

"У 1932-1933 рр. за колючим дротом Україна стала пеклом на землі, пишна сільська місцевість була деградована, коли люди їли листя, траву – усе, що росло. Смертельна тиша впала на Україну. Її порушувала лише бричка, що збирала по селах мертвих", – зазначив депутат.

Також політик закликав усіх присутніх, особливо інших депутатів, докласти зусиль, аби не допустити нічого подібного у майбутньому.

"Вшановуючи мільйони замучених голодом під час Голодомору, візьмімо мужнє зобов'язання усього із двох слів: ніколи знову", – наголосив депутат.

Раніше президент Конгресу українців у Канаді Павло Грод заявив, що Оттаві варто оголосити про готовність очолити миротворчу місію на Донбасі, заради повернення миру до України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.