НОВИНИ

Плотницький заявив, що "силові структури ЛНР" незабаром вирішать конфлікт

Ватажок бойовиків "ЛНР" також заявив, що нікуди не виїжджав і найближчим часом не планує цього робити.

Ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький заявив, що "силові структури" незаконної республіки незабаром вирішать конфлікт з "міністром внутрішніх справ ЛНР" Ігорем Корнетом. Про це повідомляється на сайті Плотницького.

"Ігор Корнет був відсторонений від займаної посади, але у маленької людини розбурхалися великі амбіції. Він чомусь вирішив, що рішення суду для нього не указ. На сьогоднішній день ми бачимо ситуацію, яка розвивається не надто успішно для нього, ми дуже уважно її відстежуємо. Будь-яка сила, яка не має платформи закону, називається беззаконням. Найближчим часом у цій справі буде поставлена крапка. Всі силові структури цим займаються", – заявив Плотницький.

Також Плотницький заявив, що ЛНР "йде тільки в Росію" і підкреслив, що він не залишав територію "республіки".

"Я нікуди не виїжджав і найближчим часом не планую. Кожен житель Луганської народної республіки, який хоч раз стикався зі мною на пункті пропуску, знає, що я, як і будь-який інший громадянин, стою в черзі і перетинаю кордон, як і всі, тому всі бачать, коли я їду і коли приїжджаю", – наголосив він.

Нагадаємо, озброєні люди в камуфляжі і без розпізнавальних знаків 21 листопада заблокували в окупованому Луганську будівлю так званого «Міністерства закордонних справ ЛНР», а також увесь "урядовий" квартал міста. Вони були озброєні стрілецькою зброєю і гранатометами та відмовилися підкорятися вимогам ватажка терористичного угрупування "ЛНР" Ігоря Плотницького. Згодом Плотницький виступив із заявою та повідомив, що ця ситуація пов'язана із відстороненням напередодні від займаної посади міністра внутрішніх справ Ігоря Корнета. 

22 листопада журналіст і блогер Денис Казанський повідомив, що у Луганську озброєні люди штурмом взяли «генеральну прокуратуру ЛНР» та заарештували «генпрокурора «ЛНР» Віталія Подоброго. Згодом у мережі опублікували відео.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.