НОВИНИ

У США оновили санкційний список проти КНДР

Останні санкції включають в себе китайські компанії, які заробили понад $750 млн у комбінованій торгівлі з Північною Кореєю.

Сполучені Штати Америки ввели нові санкції проти компаній з Північної Кореї та Китаю, які Вашингтон звинуватив у підтримці уникнення ядерних обмежень проти Північної Кореї та торгівлі вугіллям.

Зазначається, що дана ухвала була прийнята після того, як президент США Дональд Трамп повернув Північну Корею до переліку держав-спонсорів тероризму.

"Ця ухвала запроваджує додаткові санкції та штрафи щодо Північної Кореї та пов'язаних осіб і підтримує нашу кампанію максимального тиску для ізоляції кривавого режиму", - сказав міністр фінансів США Стівен Тернер Мнучін.

Наголошується, що останні санкції включають в себе китайські компанії Dandong Kehua Economy & Trade Co., Dandong Xianghe Trading Co. і Dandong Hongda Trade Co., які заробили понад $ 750 млн у комбінованій торгівлі з Північною Кореєю.

Зокрема, дані компанії займаються торгівлею вугіллям, залізними рудами, свинцем, цинком і срібною рудою, а також ноутбуками.

Крім того, в чорний список увійшли компанії Sun Sidong та Dandong Dongyuan Industrial Co.

У свою чергу, нові санкції також торкнулися кількох північнокорейських компаній, які відправляють працівників у такі країни, як Росія, Польща, Камбоджа та Китай задля того, щоб «відрізати» гроші, які заробляє Північна Корея від експорту праці.

Нагадаємо, 21 листопада у Сполучених Штатах запровадили нові санкції проти КНДР у зв'язку з ядерною і ракетною програмами країни. До нового списку санкцій потрапив один громадянин Китаю, а також 20 морських судів, які ходять під прапором КНДР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.