НОВИНИ

Плотницький залишився в "ЛНР" - ЗМІ

Ватажок луганський сепаратистів начебто провів урядову нараду вранці в середу.

У середу вранці, 22 листопада, ватажок луганських сепаратистів Ігор Плотницький провів з так званими міністрами робочу нараду. Про це російському виданню «Новая газета» , повідомили у його прес-службі.

Зазначається, що на нараді були присутні так звані в. о. "міністра надзвичайних ситуацій ЛНР" Сергій Іванушкін і в. о. "міністра внутрішніх справ ЛНР" Володимир Черков.

Крім того, за даними газети, керівник адміністрації Плотницького Ірина Тейцман, начальник "служби урядової безпеки МВС ЛНР" Євген Селіверстов і голова "ДТРК ЛНР" Анастасія Шуркаєва також були на урядовій нараді.

Нагадаємо, 21 листопада портал 0642.ua, посилаючись на повідомлення у Telegram-каналі російського найманця в ОРДіЛО Олександра Жучковського, повідомив, що ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький втік до Росії після того, коли озброєні невідомі люди в камуфляжі оточили центр Луганська. Пізніше в Міністерстві внутрішніх справ України підтвердили втечу Плотницького до РФ.

Як повідомлялося, 21 листопада озброєні люди в камуфляжі без розпізнавальних знаків оточили в окупованому Луганську будівлю так званого "Міністерства закордонних справ ЛНР" та весь урядовий квартал міста. Згодом, ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький виступив із заявою та повідомив, що ця ситуація пов'язана із відстороненням від займаної посади міністра внутрішніх справ Ігоря Корнету, що відбулося напередодні.

При цьому депутат Верховної Ради України Антон Геращенко повідомив, що конфлікт між "головою ЛНР" Ігорем Плотницьким та "екс-міністром внутрішніх справ ЛНР" Ігорем Корнетом розгорівся через те, що вони не поділили між собою контрабандні потоки, доходи від різного роду злочинної діяльності.

Згодом Укрінформу у телефоній розмові мешканці міста повідомили, що в Луганську кілька годин не працює телебачення та радіо.