НОВИНИ

Порошенко затвердив статус учасника бойових дій для постраждалих під час Революції Гідності

Президент підписав закон щодо надання статусу учасника бойових дій особам, які постраждали під час Революції Гідності.

Президент України Петро Порошенко підписав закон щодо надання статусу учасника бойових дій особам, які постраждали під час Революції Гідності. Про це повідомляється на сторінці глави держави у Facebook.

"Тим, хто на барикадах Майдану отримав поранення чи втратив здоров’я, віднині надається статус учасника бойових дій. Сьогодні підписав відповідний Закон, який відновлює справедливість", – йдеться у повідомленні.

При цьому Порошенко підкреслив, що спецоперація Кремля зі зриву підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом була частиною гібридної війни проти України, тому учасники Революції гідності робили ту ж саму справу, що й солдати на фронті.

Нагадаємо, 14 листопада Верховна Рада проголосувала за зміни до закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", згідно з якими статус учасника бойових дій отримають постраждалі учасники Революції Гідності. Відповідний законопроект №5697 за основу та в цілому підтримав 241 депутат.

Документ визначає статус інваліда війни для громадян, які стали інвалідами внаслідок поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження, та населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, під час проведення антитерористичної операції. Зазначеним особам передбачено надання відповідних пільг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.