НОВИНИ

Міністр оборони затвердив нові правила щодо носіння військової форми та знаків розрізнення військових ЗСУ

Носіння форми старого зразка дозволяється до 1 січня 2019 року.

Міністр оборони України Степан Полторак 20 листопада підписав наказ № 606 "Про затвердження Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних Сил України та ліцеїстами військових ліцеїв". Про це в вівторок, 21 листопада, повідомляє прес-служба відомства.

Так, новий документ замінить застарілий наказ № 150 від 12 червня 1995 року.

Зазначається, що незабаром наказ Міноборони пройде державну реєстрацію у Міністерстві юстиції України, після чого, відбудеться офіційне оприлюднення Правил.

Згідно з повідомленням, для військовослужбовців розробили: повністю нову символіку;  нові знаки розрізнення;  нові берети, їх кольорову гамму та призначення;  новий підхід до нарукавних знаків; нові знаки розрізнення військових звань та розміщення їх на погонах від ліцеїстів до генералів.

Наголошується, що носіння форми старого зразка дозволяється до 1 січня 2019 року.

Нагадаємо, у жовтні командування Високомобільних десантних військ Збройних Сил України ЗСУ представило нову форму українських десантників. Так, українські десантники отримали нову форму, у якій блакитні берети замінили на бордові, що символізує колір крові, пролитої в боях за державний суверенітет України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.