НОВИНИ

Підсумки за рік. Луценко розповів про хід розслідування злочинів режиму Януковича - інфографіка

Генпрокурор наголосив, що за насилля і вбивства проти мирних демонстрантів про підозру оголошено вже 380 особам.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів, на якому етапі перебувають справи щодо злочинів представників влади екс-президента Віктора Януковича. Відповідне повідомлення він опублікував у вівторок, 21 листопада, на своїй сторінці в Facebook.

За словами Луценка, за насилля і вбивства проти мирних демонстрантів про підозру оголошено 380 особам, 238 з них – у суді. Крім того, уже винесено 49 вироків.

"Прийняття закону про порядок заочного слідства дало можливість завершити справи Януковича та його найближчого оточення, конфіскувати крадені мільярди", – зазначив Генпрокурор.

Наголошується, що в суді перебувають справи  – про держзраду Віктора Януковича, про сепаратизм Олександра Єфремова, а також про злочинний наказ на розстріл демонстрантів щодо Януковича, Віталія Захарченка, Олександра Якименка і Володимира Тоцького.

Генпрокурор додав, що завершується слідство справи про узурпацію влади.

"Оголошено підозру екс-міністру юстиції Лавриновичу. Плануємо дати оцінку іншим учасникам конституційного перевороту", – зазначив він.

Крім того, головною проблемою Луценко назвав –  малу кількість суддів, що призводить до невиправданого затягування процесів.

Нагадаємо, 17 вересня Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що в Україні завершилося розслідування майже всіх справ щодо оточення екс-президента України Віктора Януковича. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.