НОВИНИ

Україна вислала білоруського дипломата

У МЗС не назвали його прізвище та посаду.

Міністерство закордонних справ України, як відповідь на оголошення Мінськом українського дипломата Ігоря Скворцова персоною нон ґрата, вислало з країни працівника посольства Республіки Білорусь. Про це в вівторок, 21 листопада, повідомила речник МЗС Мар'яна Беца, пише Інтерфакс-Україна.

"У зв'язку з тим, що білоруська сторона оголосила персоною нон-грата і вислала українського дипломата, Україна, керуючись принципом взаємності, також вислала білоруського дипломата з країни", - заявила вона.

Однак, Беца не назвала прізвище та посаду висланого дипломата.

Як повідомлялося, Україна відкликала з Мінська першого секретаря посольства України Ігоря Скворцова, оголошеного у Білорусі персоною нон ґрата. 

Раніше офіційний представник КДБ Білорусі Дмитро Побяржин заявив, що затриманий український журналіст Павло Шаройко створив агентурну мережу з числа білорусів, які "за винагороду збирали для нього відомості розвідувального характеру в військово-політичній сфері", а його "розвідувальну діяльність здійснював співробітник Головного управління розвідки Міноборони Ігор Скворцов, який діяв під прикриттям радника посольства України Білорусі". При цьому він також наголосив, що Скворцова оголосили персоною нон ґрата.