НОВИНИ

Україна вислала білоруського дипломата

У МЗС не назвали його прізвище та посаду.

Міністерство закордонних справ України, як відповідь на оголошення Мінськом українського дипломата Ігоря Скворцова персоною нон ґрата, вислало з країни працівника посольства Республіки Білорусь. Про це в вівторок, 21 листопада, повідомила речник МЗС Мар'яна Беца, пише Інтерфакс-Україна.

"У зв'язку з тим, що білоруська сторона оголосила персоною нон-грата і вислала українського дипломата, Україна, керуючись принципом взаємності, також вислала білоруського дипломата з країни", - заявила вона.

Однак, Беца не назвала прізвище та посаду висланого дипломата.

Як повідомлялося, Україна відкликала з Мінська першого секретаря посольства України Ігоря Скворцова, оголошеного у Білорусі персоною нон ґрата. 

Раніше офіційний представник КДБ Білорусі Дмитро Побяржин заявив, що затриманий український журналіст Павло Шаройко створив агентурну мережу з числа білорусів, які "за винагороду збирали для нього відомості розвідувального характеру в військово-політичній сфері", а його "розвідувальну діяльність здійснював співробітник Головного управління розвідки Міноборони Ігор Скворцов, який діяв під прикриттям радника посольства України Білорусі". При цьому він також наголосив, що Скворцова оголосили персоною нон ґрата.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.