НОВИНИ

Посол Великої Британії відвідала Слов'янськ та Краматорськ

Джудіт Гоф, зокрема, зустрілася із військовими однієї із частин Десантно-штурмових військ ЗСУ та віддала шану загиблим воїнам біля пам'ятного меморіалу.

Посол Великої Британії Джудіт Гоф відвідала Слов'янськ та Краматорськ, де зустрілася із військовими однієї із частин Десантно-штурмових військ ЗСУ та віддала шану загиблим воїнам біля пам'ятного меморіалу. Про це повідомив прес-центр штабу АТО.

"Під час візиту Посол Великобританії Джудіт Гоф зустрілася із військовослужбовцями однієї із частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, які героїчно захищали та утримували позиції біля цих міст на початку вторгнення російсько-окупаційних військ на територію України. Захисники України поінформували Пані Джудіт Гоф про події, учасниками яких вони були під час визволення міст України від загарбників у 2014, зокрема Слов’янська", – йдеться у повідомленні.

Своєю чергою українська сторона висловила вдячність за підтримку, яку надає Великобританія розвиткові системи підготовки військовослужбовців ЗСУ через навчання та тренінги, особливо з тактичної медицини, що значно підвищило спроможності підрозділів, які виконують завдання в районі проведення АТО.

Також Гоф зазначила, що кожний робочий візит на Схід України дає можливість краще побачити та усвідомити процеси та ситуацію на Донбасі.

Як повідомлялось, наприкінці жовтня робоча група ЄС з гуманітарних питань на чолі з Мар'є Піхлак відвідала зону АТО, аби ознайомити представників країн ЄС з рівнем ефективності використання Україною вже наданої країнами ЄС допомоги та вивчення потреб для подальшої підтримки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.