НОВИНИ

Засудженому в "ЛНР" уболівальнику луганської "Зорі" дозволили побачення із батьками

До СІЗО Луганська, де утримують Владислава Овчаренка, батьків пустили 9 листопада.

Батькам уболівальника луганської «Зорі» Владислава Овчаренка дозволили вперше за 13 місяців його ув'язнення побачитися із сином. Про це мати ув’язненого Вікторія Овчаренко розповіла в коментарі Громадському.

До СІЗО Луганська, де утримують Владислава Овчаренка, батьків пустили 9 листопада 2017 року.

«Ці півгодини побачення пролетіли непомітно, ми з його батьком не встигли навіть все розпитати. Каже, що почуває себе нормально, трохи схуд, блідий. Головне, щоб він не втрачав віру в те, що його звільнять», — сказала мати.

Жінка розповідає, що тоді ще не було інформації про майбутній обмін полоненими, який готується. Проте тепер вона сподівається, що її сина обміняють.

«Він же є в списках, так мені казали. Ми коли його бачили, намагалися переконати, що його ніхто не покине. Сподіваємося на краще», — додала Вікторія Овчаренко.

Нагадаємо, на початку листопада 2017 року в так званій «ЛНР» ультраса луганської «Зорі» Владислава Овчаренка засудили до 17 років тюрми, його друг Артем Ахмеров отримав 13 років колонії суворого режиму. Обох хлопців «суд республіки» визнав винними в «шпигунстві на користь України». Їх затримали торік нібито за відео, викладене в інтернеті, на якому хлопці спалюють прапор «ЛНР».

На переговорах у Мінську українська сторона домагається, щоб до хлопців пустили представників міжнародних організацій, зокрема ОБСЄ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.