НОВИНИ

Справа Єфремова. У родичів екс-регіонала виявили 33 млн швейцарських франків на рахунках

На думку обвинувачення, ці кошти мають незаконне походження.

На закордонних рахунках родичів екс-регіонала Олександра Єфремова розміщено 33 мільйони швейцарських франків. У випадку зміни запобіжного заходу це дозволяє йому виїхати за кордон та ухилитися від слідства. Про це заявив прокурор під час розгляду справи Єфремова у Старобільському районному суді Луганської області.

"Під час досудового розслідування встановлено, що в невістки і сина Єфремова Олександра Сергійовича на банківських рахунках, які оформлені на іноземне підприємство у Швейцарській конфедерації, знаходяться 33 мільйони швейцарських франків. Це дозволяє йому виїхати за кордон та ухилитись від слідства, а також дає можливість тиснути на свідків та погрожувати їм", - підкреслив прокурор.

На думку обвинувачення, ці кошти мають незаконне походження.

Водночас сторона захисту заявила, що прокурор не дав жодного доказу існування цих грошей, що є порушенням закону.

Як повідомлялось, раніше суд продовжив арешт Єфремова до 20 листопада.

Нагадаємо, 1 серпня 2016 року Печерський райсуд Києва узяв під варту екс-голову фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова. Крім посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, Єфремову інкримінується державна зрада, пряма підтримка злочинної організації "ЛНР", а також незаконне заволодіння майном "Луганськвугілля". 4 січня прокуратура спрямувала до суду обвинувачення проти Єфремова.