НОВИНИ

Архітектори з понад 10 країн надіслали свої проекти на конкурс щодо музею Революції Гідності

Переможця мають оголосити до червня 2018 року.

Архітектори з 12 країн подали заявки на конкурс на найкращу проектну пропозицію для об'єкту "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності" у Києві. Про це повідомляє "5 канал".

Так, на конкурс уже надійшло 65 проектів. Німецька компанія відібрала найкращі роботи за двома номінаціями – "Меморіал Героям Небесної сотні" та "Музей Революції Гідності".

Очікується, що найближчими днями в Києві збереться журі, щоб розглянути ці пропозиції. Однак переможця мають оголосити до червня 2018 року.

Наголошується, що за його проектом у центрі Києва збудують меморіальний комплекс.

"Перша зона, умовно, – це меморіал. Це та територія, де загинули Герої Небесної Сотні, де відбувалися найгарячіші події. Друга частина – музейна. Це музей, але не в класичному розумінні. Це сучасний музей, інноваційний, який матиме достатньо площі і для проведення музейних експозицій, і для освітньо-культурних закладів, і матиме певний новітній простір (ми його умовно назвали Центр свободи)", – розповів директор Меморіалу Героїв Небесної сотні Ігор Пошивайло.

Нагадаємо, 20 жовтня український інститут національної пам'яті оголосив конкурс на найкращу проектну пропозицію для об'єкту "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності". 

Додамо, 14 вересня на пленарному засіданні Київської міської ради депутати надали земельну ділянку Музею Революції Гідності орієнтовною площею 1,22 га. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.