НОВИНИ

Львівщину відвідав командувач Сухопутних військ ЗС Канади

Метою візиту було ознайомлення з процесом удосконалення навчально-матеріальною бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

Львівську область 16 листопада  відвідала канадська військова делегація на чолі з головою Сухопутних військ Збройних Сил Канади генерал-лейтенантом Полом Винником. Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗС України.

Згідно з повідомленням, метою візиту було ознайомлення з процесом удосконалення навчально-матеріальною бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) відповідно до стандартів провідних країн світу за програмою JMTG-U.

"Під час перебування командувача Сухопутних військ ЗС Канади на теренах МЦМБ сторони обговорили низку важливих питань щодо продовження й нарощення співпраці, зокрема мова велась про впровадження нових елементів підготовки підрозділів Українського війська за участі канадських інструкторів та про двохсторонній обмін бойовим досвідом", – наголосили в  прес-службі.

Нагадаємо, 29 серпня до України прибула група офіцерів і генералів Збройних сил Польщі, яку очолює начальник Генерального штабу ЗС Польщі генерал-лейтенант Лешек Суравські. Польські військовослужбовці ознайомляться зі специфікою діяльності Національної академії сухопутних військ та Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.