НОВИНИ

У НАЗК відмовилися перевіряти декларацію керівника УДО Гелетея

Центр протидії корупції звернувся до Агентства через сюжет програми "Схеми", уякому зазначалося, що його родина очільника УДО користується автомобілем Audi Q7 2016 року випуску.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили, що не проводитимуть повну перевірку декларації за 2016 рік начальника Управління державної охорони Валерія Гелетея. Про це йдеться у відповіді голови НАЗК Наталі Корчак на запит Центру протидії корупції.

"Відмовити суб’єкту звернення в проведенні повної перевірки декларації за 2016 рік Гелетея Валерія Вікторовича", - йдеться у відповіді.

Відповідне рішення в НАЗК пояснили тим, що журналісти зафіксували дороге авто в родини Гелетея в 2017 році, тому перевірити це зможуть лише в 2018 році, коли Гелетей подасть декларацію за 2017 рік. 

За інформацією, Центр протидії корупції звернувся до НАЗК із заявою про перевірку декларації Гелетея після того, як журналісти програми "Схеми" з’ясували, що його родина користується елітним автомобілем Audi Q7 2016 року випуску, якого немає в декларації високопосадовця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.