НОВИНИ

В Австралії спікер парламенту одягнув вишиванку, аби вшанувати загиблих на Донбасі

Речник парламенту австралійського штату Південна Австралія Майкл Аткінс наголосив, що не слід забувати того, що на Донбасі продовжують гинути люди.

У штаті Південна Австралія спікер парламенту Майкл Аткінс прийшов на чергове засідання сесії у вишиванці. Про це голова Союзу українських організацій Австралії Стефан Романів повідомив на своїй сторінці в Faсebook .

"Я одягнув вишиванку, національну сорочку України, бо три роки з того часу, як російська армія вторглася в Україну, люди продовжують гинути в Донецьку та Луганську кожен день і про це не слід забувати", – зауважив Аткінс.

При цьому представники української громади відзначають прихильне ставлення політика до України, регулярну підтримку ініціатив української громади штату, неодноразову участь у заходах Асоціації українців Південної Австралії, особливо у час, коли політик був міністром багатокультурності штату.

Слід додати, що у серпні у Федеральному парламенті Австралії 45-го скликання створили групу дружби з Україною.

Нагадаємо, на честь "Українського дня в парламенті Канади" міністр оборони країни Харджит Саджан одягнув вишиванку та заговорив українською мовою у Twitter.