НОВИНИ

Глава КРУ: Боротьбу з корупцією гальмує не організована злочинність, а держапарат

Голова Головного Контрольно-ревізійного управління України (ГоловКРУ) Петро Андрєєв констатує відсутність у владних структурах бажання боротися з корупцією. Про це Андрєєв розповів в інтерв'ю DT.UA.

«На жаль, в структурі влади лише одиниці дійсно хочуть щось змінити», - сказав глава ГоловКРУ

«А бюрократична система, яка складалася останні 20 років, чинить опір будь-яким змінам. Боротьбу з корупцією гальмує не оргзлочинність, а державний апарат у цілому, включаючи і міністрів, і депутатів Верховної Ради, і чиновників, які не хочуть розлучатися зі своїми привілеями», - зазначив він.

«Головна проблема розвитку країни, роботи бізнесу та соціальної сфери полягає в тому, що маси чиновників зайняті виключно шляхом створення підстав для вимагання грошей у громадян. Наприклад, причиною подання заяви про відставку на минулому засіданні Кабміну главою Держкомзему стала невидача актів на землю громадянам протягом чотирьох місяців»,- повідомив Андрєєв.

Як повідомлялось, 7 квітня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні».

Проте незалежні експерти вважають, що антикорупційний закон поліпшить міжнародний імідж України, але революції не зробить, оскільки він охоплює лише близько третини корупційних ризиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.