НОВИНИ

НАЗК склало рейтинг декларантів, які найчастіше подають недостовірні дані

За даними НАЗК, лідером у топ-10 виявилися посадові особи органів місцевого самоврядування.

Національне  агентство з питань запобігання корупції оприлюднило рейтинг категорій декларантів, щодо яких НАЗК отримує найбільше звернень і скарг в частині відображення  недостовірних даних у декларації. Про це повідомила прес-служба НАЗК. 

"Наразі, Національне агентство з питань запобігання корупції проводить повну перевірку 456 електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015-2016 роки. Рішення  про результати здійснення повної перевірки декларації затверджені щодо 91 декларації", - йдеться у повідомленні.

Лідером у топ-10 стали посадові особи органів місцевого самоврядування - депутати місцевих  рад, міські, селищні, сільські голови, працівники органів місцевого самоврядування.

За фактом скарг щодо недостовірних даних у деклараціях посадовців НАЗК розпочало 73 повні перевірки.

Далі йдуть народні депутати (47 перевірок), судді (45 перевірок) та працівники поліції (38).

П'ятими у рейтингу за кількістю перевірок стали працівники органів Державної фіскальної служби (26), а шостими - працівники центральних органів виконавчої влади (25).

Також до рейтингу потрапили представники комунальних/державних підприємств (15), обласні державні адміністрації (12), Збройні сили України (4).

На 10 місці - ректори вищих навчальних закладів та головні ректори - по 4 розпочатих перевірки.

Нагадаємо, що у жовтні Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало повну перевірку електронних декларацій ще  22 депутатів, суддів, прокурорів та податківці.в 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.