НОВИНИ

Уряд спростив порядок призначення членів наглядової ради "Нафтогазу"

Мінекономрозвитку, зокрема, зобов'язали вносити на розгляд КМУ пропозиції щодо кандидатів на посади у наглядовій раді як незалежних членів, так і представників держави.

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про внесення змін до Постанов КМУ № 142 від 10 березня 2017 та №143 від 10 березня 2017, що скасуває проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради НАК "Нафтогаз України". Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Відповідним рішенням від 10 листопада 2017 року Кабмін зобов'язав МЕРТ вносити на розгляд Кабміну пропозиції щодо кандидатів на посади в наглядовій раді як незалежних членів, так і представників держави.

Наразі момент функції наглядової ради "Нафтогазу" виконує уряд.

"З метою якнайшвидшого вирішення ситуації в умовах опалювального сезону, Мінекономрозвитку очікує, що подання кандидатів відбудеться найближчим часом", - додали у міністерстві.

Також у розпорядженні РБК-Україна з'явилася постанова Кабміну про спрощення порядку призначення членів наглядової ради НАК.

Нагадаємо, що Пол Уорвік і Маркус Річардс, двоє незалежних членів наглядової ради національного нафтогазового холдингу "Нафтогаз України", офіційно склали свої повноваження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.