НОВИНИ

Помічник Тіллерсона заявив про готовність США посилити санкції проти РФ

Весс Мітчелл підтвердив готовність продовжувати підтримку зусиль України з відновлення суверенітету та територіальної цілісності країни.

Помічник держсекретаря США Рекса Тіллерсона з питань Європи та Євразії Весс Мітчелл підч час зустрічі з президентом України Петром Порошенком заявив про готовність США посилити санкції проти Росії. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Також Мітчелл підкреслив важливість візиту в Україну і запевнив, що США і надалі надаватимуть допомогу Україні у її зусиллях із розвитку та зміцнення країни.

"Помічник держсекретаря США підтвердив готовність продовжувати підтримку зусиль України з відновлення суверенітету та територіальної цілісності країни та, у разі потреби, посилити ціну для Москви за продовження агресії проти української держави", - йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі також обговорювався комплекс питань двосторонніх відносин між Україною та США, співрозмовники також скоординували пріоритетні кроки у рамках їх зміцнення.

Як повідомлялось, президент України Петро Порошенко також обговорив з помічник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вессом Мітчеллом можливість надання Україні летальної зброї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.