НОВИНИ

Інспекція Укрзалізниці. Понад 10 чиновників отримали догани за недбале ставлення до обов'язків

Також дві бригади поїздів отримали заохочення за належну підготовку вагонів до рейсу.

У результаті інспекційного візиту на залізничний вокзал у Києві 11 керівників Укразалізниці отримали догани за недбале ставлення до обов'язків. Про це в середу, 15 листопада, повідомив виконувач обов’язків голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

 

За його словами, двох посадовців, які отримали догани, можуть звільнити.

"Інспекційний візит на київський вокзал-не PR-екскурсія. За недбале ставлення до обов'язків догани отримали 11 керівників різних рівнів. Перебування на посадах двох з них-під питанням. Є і заохочення: бригади поїздів 121 та 80 будуть відзначені за належну підготовку вагонів до рейсу", – повідомив він.

 

Напередодні, Генпрокуратура спільно з СБУ провела обшуки в адміністративних приміщеннях Львівської залізниці у зв'язку з розслідуванням розтрати коштів Укрзалізниці. Зазначається, що до цього обшуки провели на територіях виробничих підрозділів "Моторвагонне депо Полтава" регіональної філії "Південна залізниця", у самій філії "Південна залізниця", ПрАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод", виробничому підрозділі "Моторвагонне депо "Тернопіль" регіональної філії "Львівська залізниця".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.