НОВИНИ

Комітет Генасамблеї ООН схвалив новий проект резолюції щодо прав людини в окупованому Криму

71 країна-член ООН виступила за прийняття резолюції, 25 - проти і 77 утрималися.

Третій комітет Генеральної асамблеї ООН схвалив оновлену резолюцію щодо прав людини в Криму. Про це повідомив президент України Петро Порошенко.

«Вітаю рішення Третього комітету щодо посиленої резолюції ГА ООН про стан прав людини в Криму! Вдячні співавторам рішення та всім нашим союзникам за потужний сигнал російській окупаційній владі щодо міжнародної єдності і солідарності в питанні деокупації Криму», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Єльченко назвав нові вимоги до РФ в проекті резолюції ООН щодо прав людини в Криму

«Віримо у широку підтримку резолюції на рівні Генеральної Асамблеї ООН у грудні та успіх наших спільних зусиль з відновлення суверенітету і територіальної цілісності України!», - додав президент.

Тим часом прес-служба представництва України в ООН повідомила, що 71 країна-член ООН виступила за прийняття резолюції, 25 - проти і 77 утрималися. Зокрема, проти виступили - Білорусь, Венесуела, Північна Корея, Росія, Філіппіни, М'янма, Зімбабве та інші країни.

Як повідомлялося, в ООН до проекту оновленої резолюції "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, Україна" долучилися 40 країн.

Нагадаємо, 31 жовтня, українська делегація внесла до Третього комітету Генеральної асамблеї ООН проект оновленої резолюції про права людини в окупованому Криму.