НОВИНИ

У НАБУ підтвердили розслідування проти посадовців НАЗК

За інформацією бюро, посадові особи Нацагенства діяли у складі організованої групи, до якої входили представники інших органів влади.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розпочало досудове розслідування щодо можливого отримання хабарів посадовими особами Національного агенства із запобігання корупції (НАЗК) та інших органів влади. Про це повідомили у прес-службі НАБУ у вівторок, 14 листопада.

"Детективи Національного антикорупційного бюро України розпочали досудове розслідування за фактом можливого вчинення службовими особами Національного агентства з питань запобігання корупції, службовими особами інших органів влади та іншими особами у складі організованої групи дій щодо одержання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, поєднаної з вимаганням такої вигоди за вчинення дій в інтересах вигодонадавача та третіх осіб", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що попередня правова кваліфікація — ч.3 ст. 28, ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені 10 листопада.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження за фактом можливих зловживань керівництва Міністерства юстиції при нарахуванні винагород державним виконавцям.