НОВИНИ

У ПАРЄ обговорили загрози від можливого повернення делегації РФ - Ар'єв

Йдеться про загрози для Ради Європи, що виникли внаслідок безвідповідальних дій певних посадовців, що чинять спроби протягнути відновлення делегації РФ у ПАРЄ.

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи провела зустріч з послами країн-членів Ради Європи та обговорила загрози, що виникли внаслідок безвідповідальних дій певних посадовців РЄ, що чинять спроби протягнути відновлення російської делегації в ПАРЄ. Про це повідомив голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Twitter.

"Обговорили співпрацю з РЄ і загрози для цієї організації, що виникли внаслідок безвідповідальних дій певних посадовців Ради Європи, що чинять спроби протягнути відновлення російської делегації в ПАРЄ", — йдеться у повідомленні.

Раніше Ар'єв заявив, що ухвалена 11 жовтня резолюція ПАРЄ може в теорії змінити регламент, щоб повернути Росію в Асамблею. 

Як повідомлялося, Парламентська асамблея Ради Європи затвердила рішення про зняття політичних санкцій із Росії. Конкретний механізм втілення нових положень може бути розроблений керівними органами ПАРЄ у найближчі місяці.