НОВИНИ

Гройсман спільно з главою Світового банку підписали меморандум щодо роздержавлення одного з українських банків

Прем'єр також запропонував Джим Йонг Кіму напрацювати спільні програми в різних сферах – від розвитку системи освіти, охорони здоров’я до успішної приватизації та енергонезалежності.

У вівторок, 14 листопада, глава Світового банку Джим Йонг Кім провів зустріч із прем'єр-міністр України Володимиром Гройсманом, у результаті якої сторони підписали меморандум щодо підтримки приватизації державного банку "Укргазбанк". Про це повідомив глава уряду на своїй сторінці в Facebook.

"Приємно, що одна з наших ініціатив вже набуває конкретного змісту. Спільно з Президентом Світового банку ми взяли участь у підписанні важливого документа - меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки приватизації державного банку "Укргазбанк", – написав він.

Гройсман наголосив, що зараз розпочинається процес роздержавлення банків і залучення інвесторів до українського банківського сектору.

Крім того, прем'єр додав, що запропонував Кіму напрацювати спільні програми в різних сферах – від розвитку системи освіти, охорони здоров’я до успішної приватизації та енергонезалежності.

"Ми готові поглиблювати співпрацю і знаходити нові шляхи кооперації задля більш ефективного впровадження наших ініціатив та використання ресурсів, які надаються Україні по лінії Світового банку", – зазначив Гройсман.

Як повідомлялося, 13 листопада з дводенним візитом до Києва прибув президент Світового банку Джим Йонг Кім. Він планує обговорити порядок денний реформ в Україні та підтвердити підтримку Світового банку для прискорення економічного зростання та покращення життя людей.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.