НОВИНИ

Єврокомісія створила групу для боротьби з фейковими новинами

До групи мають увійти науковці, онлайн-платформи, ЗМІ та громадські організації.

У понеділок, 13 листопада, Європейська комісія розпочала громадське обговорення та створила "експертну групу високого рівня" для вирішення проблеми фейкових новин. Про це повідомляє прес-служба Єврокомісії (ЄК).

Зазначається, що до групи мають увійти науковці, онлайн-платформи, ЗМІ та громадські організації.

"Ми живемо в еру, коли потік інформації та дезінформації став майже непереборним. Тому ми повинні дати нашим громадянам засоби відрізняти фейкові новини, збільшити довіру онлайн та упорядковувати інформацію, яку вони отримують", - заявив віце-президент ЄК Франс Тіммерманс.

Крім того, ЄК запросила експертів подавати свої заявки на участь у цій групі високого рівня. Результатом обговорення теми боротьби з дезінформацією мають стати можливі заходи з покращення доступу до надійної та точної інформації.

Нагадаємо, у вересні заступник голови Європейської комісії із єдиного цифрового ринку Андрус Ансіп, член Єврокомісії з союзу безпеки ЄС Джуліан Кінг і член Єврокомісії із цифрової економіки та цифрового суспільства Марія Габріель оголосили про наміри створити Агентство ЄС з кібербезпеки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.