НОВИНИ

Ситник ознайомився із протоколом НАЗК щодо адмінпорушення

За інформацією, глава НАБУ надав не в повному обсязі запитувану інформацію.

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник у понеділок, 13 листопада, ознайомився із протоколом про адміністративне правопорушення, яке склало Національне агентство з питань запобігання корупції. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"Директор Національного антикорупційного бюро України, Ситник Артем Сергійович <…> не виконав законні вимоги Національного агентства та надав з порушенням встановленого законом строку запитувані у листі Національного агентства від 18.09.2017. № 41-10/33202/17 копії документів та інформацію, а також надав їх не у повному обсязі, чим вчинив адміністративне правопорушення ", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що він порушив частину четверту статті 12 Закону України "Про запобігання корупції", яка зобов’язує держоргани, фізичних та юридичних осіб надавати запитувані НАЗК документи чи інформацію упродовж десяти робочих днів з дня одержання запиту.

Напередодні Національне агентство з питань протидії корупції запросило директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника для надання пояснень. 

Нагадаємо, НАБУ розслідує три кримінальних провадження щодо дій службових осіб НАЗК.

Раніше заступника голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Радецького притягнули до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.