НОВИНИ

New York Times намалювало Крим російським

Відомий російський опозиціонер шахіст Гаррі Каспаров зауважив, що видання опублікувало статтю з мапою, де окупований Крим зображено як частину території РФ.

Американське видання The New York Times опублікувало статтю з мапою, де окупований Крим зображено як частину Росії.

Зокрема, стаття "Путінський міст до Криму може мати більше символізму, ніж рух" за 11 листопада стосується проекту будівництва "Керченського мосту".

"Однак російська анексія Криму змінили розрахунки. Україна розірвала більшість транспортних зв'язків, фактично виділивши півострів. Київ протистоїть мосту. Путін відчув глибокий інтерес до проекту, не зважаючи на те, що анексія Чорноморського півострова підштовхнула його політичну долю на національний рівень, відновивши імідж Росії як м'язову силу", - йдеться у статті.

У свою чергу, відомий російський опозиціонер шахіст Гаррі Каспаров зауважив, що мапа у публікації видання зобразила окупований Крим як територію РФ.

"Ця карта у NYTimes показує Крим у тому ж кольорі, що і Росію, як "спірний". Так, спірний через Путіна, його загарбника! Патетично й помилково. Крим – це Україна. Виправте це", - написав він.

 

 

Нагадаємо, у травні під час опозиційного III Форуму вільної Росії російський політик Гаррі Каспаров заявив, що підтримав блокування Україною соцмереж РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.