НОВИНИ

Спостерігачів ОБСЄ не пустили до місць зберігання озброєння бойовиків

Зокрема, патруль місії не зміг отримати доступ до місця розміщення відведеного важкого озброєння "ДНР".

Спостерігачі місії ОБСЄ не змогли отримати доступ до місця розміщення відведеного важкого озброєння "ДНР". Про це йдеться у звіті місії, оприлюдненому на сайті організації. 

Зокрема, патруль місії не зміг отримати доступ до постійного місця зберігання озброєння "ДНР" та до місця розміщення відведеного важкого озброєння "ДНР", оскільки на місці нікого з представників ОРДО не було.

При цьому озброєний бойовик "ДНР" відмовив патрулю Місії у доступі на територію комплексу за 3 км на захід від підконтрольного "ДНР" Мануйлівки (65 км на схід від Донецька).

"У Петрівському озброєний член "ДНР" заявив, що патрулю місії не дозволено запускати свій БПЛА попри те, що СЦКК було поінформовано про запланований політ.  Поки спостерігачі чекали на роз’яснення, вони почули як із рації члена "ДНР" пролунало повідомлення "Скажи пулеметчику, пусть займет позицию, на всякий случай", - повідомили в ОБСЄ. 

Про усі випадки недопуску до місць зберігання озброєння місія поінформувала СЦКК.

Раніше бойовики "ДНР" відмовили спостерігачам спеціальної моніторингової місії (СММ ОБСЄ) у доступі до тимчасово окупованого селища Маркине, що розташоване за 94 кілометри на південь від Донецька.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.