НОВИНИ

Інцидент із свекрухою Корчак. Поліція порушила кримінальне провадження

Слідчі розпочали досудове розслідування за фактом порушення недоторканності житла.

У Національній поліції Києва порушили кримінальне провадження щодо інциденту з свекрухою голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак. Про це в суботу, 11 листопада, повідомила прес-служба столичної поліції.

Згідно з повідомленням,  киянка (Надія Тімер-Булатова - Ред.) звернулася із заявою до  Святошинського управління поліції щодо незаконного проникнення працівника Національного антикорупційного бюро до її помешкання.

"За її зверненням слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 162 (Порушення недоторканності житла) Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють усі обставини події та проводять перевірку викладених у заяві фактів", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, голова НАЗК Наталія Корчак повідомила, що її свекруха звернулася до поліції через дії детектива Національного антикорупційного бюро. За її словами, свекруха закрила замок через те, що правоохоронець спочатку сказав, що поставить декілька запитань, а сам почав заповнювати заздалегідь заготовлений протокол допиту, не давав їй його прочитати та вимагав поставити підписи.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро опублікувало відео з допиту свекрухи голови НАЗК Наталії Корчак.

Раніше ЗМІ повідомили, що допит стосується справи, яку НАБУ розслідує з 5 жовтня щодо нової машини Наталії Корчак Skoda Octavia A7, якої не виявилося у декларації чиновниці.