НОВИНИ

Корчак пояснила, чому її свекруха замкнула детектива НАБУ в квартирі

За словами голови НАЗК, коли слідчий заходив у квартиру, він показав щось "схоже на посвідчення", але Тімер-Булатова не встигла роздивитись документ і сприйняла його за шахрая.

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак повідомила, що її свекруха звернулася до поліції через дії детектива Національного антикорупційного бюро (НАБУ). Про це вона написала у Facebook.

"В результаті нічних подій мати мого чоловіка, Надія Іванівна Тімер-Булатова, звернулася до поліції із заявою про перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу та незаконного проникнення до житла фізичної особи", - йдеться у повідомленні.

За словами Корчак, коли слідчий заходив у квартиру, він показав щось "схоже на посвідчення", але Тімер-Булатова не встигла роздивитись документ.

"Оскільки спочатку він сказав, що поставить декілька запитань, а сам почав заповнювати заздалегідь заготовлений протокол допиту, не давав їй його прочитати та вимагав поставити підписи, свекруха подумала, що це шахрай та подзвонила сину. Він викликав поліцію. До приїзду поліції, щоб шахрай нікуди не втік, закрила замок", - зазначила голова НАЗК.

Корчак наголосила, що детектив НАБУ здійснив низку порушень у рамках розслідування, зокрема, слідчий не вручив повістки її свекрусі.

"Натомість детектив НАБУ повідомив лише про те, що йому необхідно поставити декілька питань. Жодних повісток Надії Іванівні не вручалося. При виході з квартири він залишив якийсь документ на столі, вже потім показуючи на камеру, що то була повістка. Як випливає з її змісту, підписи свекрухи про отримання такої повістки на ній відсутні" - запевняє вона.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро опублікувало відео з допиту свекрухи голови НАЗК Наталії Корчак.

Раніше ЗМІ повідомили, що допит стосується справи, яку НАБУ розслідує з 5 жовтня щодо нової машини Наталії Корчак Skoda Octavia A7, якої не виявилося у декларації чиновниці.