НОВИНИ

Україна відкрила кримінальне провадження через обшуки у Криму

Відомості внесені до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.162 КК України (порушення недоторканності житла)

Прокуратура автономної республіки Крим відкрила кримінальне провадження через обшуки в домівках кримських татар в анексованому Криму 8 листопада. Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

"За результатами розгляду звернення голови правління громадської організації КримSOS щодо проведення незаконних обшуків 08.11.2017 року у будинках мешканців тимчасово окупованого півострова Крим (м. Бахчисарай, м. Старий Крим, с. Зарічне, смт. Кіровське) Сейтумера Сейтумерова, Руслана (Алімдар) Белялова, Ельдара Кантемірова, Екрема Абдульватова та інших із застосуванням до останніх насильства  співробітниками незаконно створених правоохоронних органів", -йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відомості внесені до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.162 КК України (порушення недоторканності житла - ред.).

Як повідомлялось, у середу, 8 листопада, в окупованому Криму силовики прийшли з обшуками до низки кримськотатарських активістів.

Згодом голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що у п'яти затриманих кримських татар в поліції намагалися силоміць взяти зразки ДНК.